Günün Transfer İddiaları (12.05.2018) 1

Günün Transfer İddiaları (12.05.2018)

Süper Lig takımları yeni sezona yönelik transfer çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray kadrolarına önemli isimleri katmak için çalışıyor.

Günün Transfer İddiaları (12.05.2018) 2

 

Galatasaray

Gelecek sezon Gomis’in yanına iyi bir golcü arayışı içinde olan Galatasaray, Juventus’un 31 yaşındaki forveti Mandzukic’in peşinde. Juventus ekibi, görüşmelerin sürdüğünü ve Galatasaray’ın Hırvat golcüyü almak için sürekli ısrar ettiklerini belirtti. Hırvat oyuncuyu almak için aynı zamanda Milan ve İnter’de yarış halinde.

Günün Transfer İddiaları (12.05.2018) 3

Beşiktaş

Beşiktaş, Manchester United’ın 40, Roma’nın 30 milyon Euro’yu teklif ettiği Anderson Talisca için 21 milyon Euro öderse, bonservis önceliğini alacak. Geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda Talisca’nın menajeri Leite’nin “21 milyon Euro’yu siz Benfica’ya vereceksiniz. Ancak benim payımı da hesaba katmanız gerekiyor” dediği kayıtlara geçti.

Beşiktaş, Leite’ye istediği ücreti öderse, tüm giderler toplamında bu transferin toplam maliyeti yüzde 20 civarında yükselişe geçerek 25 milyon Euro’yu bulacak.

Günün Transfer İddiaları (12.05.2018) 4

Fenerbahçe

Ahmed Musa için Fenerbahçe ve Galatasaray aynı anda bastırıyor. CSKA Moskova’da kiralık olarak forma giyen Leicester City’nin forveti Ahmed Musa’nın menajeri William Davila transfer için açıklamalarda bulundu. Menajer William; Ahmed Musa Dünya Kupası’ndan sonra kararını verecek dedi.

Genel Menajer Hasan Çetinkaya ile birlikte asbaşkan Mahmut Uslu, önümüzdeki hafta içinde İngiltere’ye giderek Badou Ndiaye ve kulübü Stoke City ile görüşeceğini bildirdi.

Günün Transfer İddiaları (12.05.2018) 5

 

Yorum Yaz