NBA G Ligi oyuncusu Zeke Upshaw hayatını kaybetti 1

NBA G Ligi oyuncusu Zeke Upshaw hayatını kaybetti

NBA G Ligi oyuncusu Zeke Upshaw hayatını kaybetti 2

NBA G Liginde forma giyen Detroit Pistons’a ait olan Grand Rapids Drive takımının formasını giyen Zeke Upshaw hayatını kaybetti. Grand Rapids Drive takımında 2. sezonu geçiren 26 yaşında ki oyuncu, Long Islands Nets karşılaşmasının bitimine 40 saniye kala yere yığılmış ve bu olaydan sonra hiçbir sebep açıklanmadan pazartesi günü öldüğü söylenmişti.

Upshaw’un annesi Jewel Upshaw, Grand Rapids Drive takımına ve taraftarlara teşekkür ederek bir açıklama yaptı. Takım sahibi Steve Jbara, Grand Rapids bölgesinin, takıma ve özellikle de çocuklara olan bağlılığı için şanslı olduğunu söylerken, G Lig’in başkanı Malcolm Turner, ligin Upshaw’un ölümüyle harap olduğunu ve Upshaw’un ailesine ve arkadaşlarına taziyelerini ilettiğini söyledi.

“Zeke, kendisinin güçlü bir inancı olan başarılı bir profesyonel basketbol kariyerine yol açan seçkin, genç bir adamdı. Grand Rapids Drive’ın sevilen bir oyuncusuydu, Zeke’in sürekli gelişimi ve yorulmak bilmeyen çalışma ahlakı kariyerinin ayırt edici özellikleriydi” dedi.

Yorum Yaz